Na predaj viacgeneračný alebo apartmánový rodinný dom Štrba

Price: 169,000.00 

Property Description

Ponúkame na predaj viacgeneračný alebo apartmánový rodinný dom v podtatranskej obci Štrba s výmerou pozemku 850 m2. Predmetná nehnuteľnosť pozostáva z prízemia na úrovni terénu, dvoch nadzemných podlaží a podkrovia. Prízemie môže byť využité ako pivničné alebo ako skladový priestor, taktiež sa tam nachádzajú izby, kúpeľňa a chodba.

 

Na 1. a 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve nezávislé bytové jednotky resp. apartmány s osobitnými vstupmi, kompletne zariadené a pripravené na okamžité užívanie. Každý byt reps. apartmán na 1. a 2. poschodí má vstupnú miestnosť, kúpeľňu, WC, 3 izby, kuchyňu. Komplet IS. Dom je možné využívať ako viacgeneračný dom pre veľkú rodinu, ako dom s niekoľkými oddelenými bytmi, alebo ako apartmány na prenájom, či iné možnosti podnikania. K domu patrí pekný veľký pozemok, hospodárska budova.

 

Obec Štrba má kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa v blízkosti Vysokých Tatier. Okolie ponúka množstvo aktivít – lyžiarske strediská, turistika, cyklotrasy, aquapark… Cena predmetnej nehnuteľnosti predstavuje 179 990 Eur. Pri rýchlom a serióznom jednaní DOHODA!

 

Bližšie informácie pri obhliadke nehnuteľnosti  alebo telefonicky. Kontaktujte nás na t.č. 0908 918 544 alebo kontaktným formulárom tu.

Quick Summary

Property ID:
1442
Property status:
Sale
Property type:
Bedrooms:
6
Bathrooms:
2
Area:
850.00 m²

Map

Contact Agent