Jazdecký areál v Brezanoch pri Žiline

Price: 500,000.00 

Property Description

Ponúkame na predaj jazdecký areál v krásnom podhorskom prostredí v Brezanoch pri Žiline v severnej časti Slovenska. Jazdecký areál je zrekonštruované zariadenie zamerané na športovo – rekreačné využitie, ktoré ponúka ustajnenie koní, športové jazdenie, nádherné vychádzky do okolitej prírody, ubytovanie, welnes.

V areáli sa nachádzajú stajne pre 39 koní s napájačkami a vyhrievaním vody, 2 povonkajšie osvetlené jazdiarne s rozlohou  50 x 25 m s automatickým polievaním, osvetlený lonžovací  kruh, výbehy pre kone cca 30 ha s elektrickými ohradníkmi, 4 šatne, 2 sedlovne, byt pre stajníčku, klubovňa, bufet s terasou, 6 ubytovacích apartmánov, wellness, rybník s rybami, altán s krbom.

Dvor je zrekonštruovaný so spevnenými plochami a s novými inžinierskymi sieťami, je ozvučený a je dostatočne veľký na dobudovanie novej jazdeckej haly.

Pozemky pod objektami a dvorom sú vysporiadané, výbehy pre kone 30 HA sú v prenájme, v prípade záujmu je možné ich odkúpiť, vlastníci sú známi.

Možnosť predaja aj samostatne cena za samostatnú stajňu 33 koní s príslušenstvom /šatne, bufet, WC, klubovňa, byt pre stajničku, kotoľňa, sedlovňa, solárium pre kone/užívanie dvora s 2 jazdiarňami, lonžovacím kruhom – 500 000,- Euro

Hnoj od Vás každý deň odoberieme a bezplatné Vám poskytneme agropelety na vykurovanie stajne. Každý rok Vám vyrobíme seno na celý rok za najnižšiu cenu z pozemkov, ktoré obhospodarujeme.

 

Bližšie informácie pri obhliadke nehnuteľnosti  alebo telefonicky. Kontaktujte nás na t.č. 0908 918 544 alebo kontaktným formulárom tu.

 

Quick Summary

Property ID:
1189
Property status:
Sale
Property type:
,
Bedrooms:
6
Bathrooms:
8
Area:
30000.00 m²
Parking place:
10

Map

Contact Agent